1.si Düzenlenen Paylaşım Toplantısı Gerçekleşti

1.si Düzenlenen Paylaşım Toplantısı Gerçekleşti

Yalın Software; Müşterilerinin ve analist danışmanlarının Yalın ürünleriyle yaptıkları uygulamalar hakkında sunumlar yaparak karşılıklı bilgi platformu oluşturmak amacıyla 1. sini düzenlediği “Paylaşım Toplantısı”nı gerçekleştirdi.

Yalın çalışanı Analist- Danışman Gülçin Yılmaz’ın konuşmasıyla başlayan sunum, müşterilerimizden Döperteks Tekstil Bilgi İşlem Sorumlusu Serbülent Arıcı’nın Tekstil Sektöründe “Maliyetlendirme Uygulaması”nı anlatan sunumuyla devam etti. Danışmanlarımızdan Alper Taşçı “Otomatik Partileme ve Makine Malzeme Atama” konulu sunumunu yaptı. MüşterilerimizdenEvimteks Tekstil Bilgi İşlem Sorumlusu Süleyman Kobak “Evimteks’te IBS Uygulamaları” sunumunu gerçekleştirdi.

Tüm sunumlar bittikten sonra Yalın yeni ürünü GENEU’ yu görücüye çıkardı. Gelen müşteri ve müşteri adaylarına GENEU’ nun , yenilikleri ve kullanılabilirliği  hakkında Yazılım Yöneticisi Volkan Akkuş ve Analist Danışman Gülçin Yılmaz bilgilerini sundular.

Günün bir diğer sürprizi Yalın’ın çalışanlarına, danışmanlarına ve müşterilerinde uygulamaları gerçekleştiren supervisorlarına verdiği plaketler oldu. Plaketlerden habersiz olan çalışanların şaşkınlıkları yüzlerine yansıdı.