Çizmeci Tekstil Aradığı Çözümü Yalın IBS’de Buldu!

Çizmeci Tekstil Aradığı Çözümü Yalın IBS’de Buldu!
Makine, Kalıp, Brode, İplik, Dokuma, Boyahane, Seramik, Baskı, Otomotiv sektörlerine sunduğu çözümleriyle 15 yıldır hiç yorulmadan ve yaptığı Ar-ge yatırımları ile adından söz ettiren Yalın Software ; Türkiye’nin önde gelen döşemelik kumaş üreticisi olan Çizmeci Mensucat ile başarılı bir projeye doğru adım attı.

Makine, Kalıp, Brode, İplik, Dokuma, Boyahane, Seramik, Baskı, Otomotiv sektörlerine sunduğu çözümleriyle 15 yıldır hiç yorulmadan ve yaptığı Ar-ge yatırımları ile adından söz ettiren Yalın Software; Türkiye’nin önde gelen döşemelik kumaş üreticisi olan Çizmeci Mensucat ile başarılı bir projeye doğru adım attı.
Çizmeci Mensucat uzman kadrosuyla müşterilerin istekleri doğrultusunda doğru kalite, hızlı servis, uygun fiyat ilkesi ile tamamen müşteri memnuniyeti odaklı 10.000 metrekare kapalı alan üzerine kurulu İstanbul’ da bulunan fabrikasında yıllık 8.000.000 metre döşemelik kumaş üretimi yapmaktadır.
Tüm üretim hatlarında Yalın IBS-Integrated Business System ‘i kullanacak olan Çizmeci Tekstil ,Uzman Uygulama Danışmanı eşliğinde süreçlerini; Satış, Stok, Satınalma, Üretim Planlama , Sevkiyat, Kalite Yönetimi gibi modüllerle harekete geçirmeyi planlıyor