• KARLILIĞIN SİZİN İÇİN ÖNEMİNİ BİLİYORUZ
    KARLILIĞIN SİZİN İÇİN ÖNEMİNİ BİLİYORUZ karlı büyümeniz için akıllı yazılımlar üretiyoruz. gücünüzün keyfini çıkaralım diye.
  • ÜRETİMİN GÜCÜNÜ BİLİYORUZ
    ÜRETİMİN GÜCÜNÜ BİLİYORUZ siz üretenler için derinlemesine çözümler üretiyoruz. üreticinin önü açılsın diye.
  • ÜRETİMİN GÜCÜNÜ BİLİYORUZ
    ÜRETİMİN GÜCÜNÜ BİLİYORUZ siz üretenler için derinlemesine çözümler üretiyoruz. üreticinin önü açılsın diye.

sonhali1

Fark Yaratmaya Devam Ediyoruz!

 

Kalite standartları çerçevesinde bir başarıya daha imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen Hizmet Yeterlilik Belgesini ; Hızlı ve zorlu bir değerlendirme sürecinden geçerek başarı ile tamamlamış bulunmaktayız.

 

Siz değerli müşterilerimizin beklentilerini, eksiksiz, zamanında ve kalite standartlarına uygun bir şekilde karşılamaya devam edeceğiz.

 

Yalın Academy

 YALIN SOFTWARE realized with the cooperation within the framework of the University of Uludag, deficit of qualified personnel to meet the needs of industries products has ensured that the training course Uludag University students. Also, customers can participate in distance education system and the training of our products.

Successful Applications

Yalın provides, the successful application of parametric and flexible software implementation methodologies, combined with 100% guarantees.

Why do you choose YALIN SOFTWARE ?

1

Money You will have international standards of service and products produced with less costs.

2

Focus Provides in-depth solutions focused on solving the problems of the production sector and you will set up well-founded companies.

3

SpeedÖzverili, alanında uzmanlaşmış danışmanlar ve çevik metodolojileri ile derinlemesine çözümleri hızlıca devreye alırsınız.

IBS Bütünleşik İş Sistemi

IBS işletmelerin tüm iş süreçlerini yönetebilmesi amacıyla üretilen (ERP - Enterprise Resource Planning, MRP2 - Manufacturing Resource Planning kapsamlarını içeren) Kurumsal Bütünleşik...

IPS Akıllı Planlama ve Çizelgeleme

  Üretim işletmeleri, rekabetçi güçlerini koruyabilmek için, verimliliklerini arttırmak ve çok adette ufak partili siparişin hızlı teslimatını gerçekleştirmek durumundadır. Bu ise...

DAS Veri Otomasyonu Sistemi

  Üretimdeki makina veya insandan veri toplamayı sağlayan otomasyon sistemidir. Makinelerin uzaktan izlenmesi ve yönetilmesini sağlayan alt yapıları mevcuttur.
Marka ve modelden bağımsız...