• KARLILIĞIN SİZİN İÇİN ÖNEMİNİ BİLİYORUZ
    KARLILIĞIN SİZİN İÇİN ÖNEMİNİ BİLİYORUZ karlı büyümeniz için akıllı yazılımlar üretiyoruz. gücünüzün keyfini çıkaralım diye.
  • ÜRETİMİN GÜCÜNÜ BİLİYORUZ
    ÜRETİMİN GÜCÜNÜ BİLİYORUZ siz üretenler için derinlemesine çözümler üretiyoruz. üreticinin önü açılsın diye.
  • ÜRETİMİN GÜCÜNÜ BİLİYORUZ
    ÜRETİMİN GÜCÜNÜ BİLİYORUZ siz üretenler için derinlemesine çözümler üretiyoruz. üreticinin önü açılsın diye.

   Paylaşım Toplantısına Beklenen Büyük İlgi!

  ef3f2860-04bd-42d3-9db7-d844c733ef3e

  Geleceği Birlikte Yazıyoruz!

4 Nisan Çarşamba günü Bursa Hilton Hotel de 5.Paylaşım Toplantımızı gerçekleştirdik.
İlk Oturumda ;Yalın Software 'dan Ertan Yılmaz Açılış ve Vizyon Konuşmasını,Sema Bahar IBS-ERP Yazılımı Son Versiyonunda yer alan Yenilikleri,Kırayteks IT Yöneticisi Uğur Salmaşur ve Ziyaoğlu Tekstil ERP Danışmanı Tahir Danacı Başarı Hikayelerini paylaştılar.
İkinci Oturumda ise ; Yalın Software den Gökçen Gökdemir ve Fatmanur Arslan Canlı Demo eşliğinde VPS Planlama Yazılımını ,Güleryüz Otobüs Satış Sonrası Müdürü Selçuk Saray ERP Başarı Hikayesini son olarak daYalın Software den Yasemin Ezgi Besen, Geneu Yazılımı olan Web-Mobil Raporlama Aracını birbirinden farklı örnekler ile dinleyicilerimizle buluşturdular.
Seminerimize gelen Tüm Dostlarımıza, İş Ortaklarımıza ve Yol Arkadaşımız olan Değerli Müşterilerimize bizi yanlız bırakmadıkları  için teşekkür ederiz ..
Bir Sonraki Ekim Ayı Seminerinde görüşmek dileğiyle..

0d802627-7bbd-41a3-b1ca-7dc194c3f83879782eca-d724-4211-80f0-a92a74d4bbd2cbaf4a74-533c-44d1-b4c0-d071739a0663f4bade78-defa-421c-adbd-b17df69eede1f4d46dc6-02b5-48b6-b062-9895af2e0894

 

 

 

 

Yalın Academy

 YALIN SOFTWARE realized with the cooperation within the framework of the University of Uludag, deficit of qualified personnel to meet the needs of industries products has ensured that the training course Uludag University students. Also, customers can participate in distance education system and the training of our products.

Successful Applications

Yalın provides, the successful application of parametric and flexible software implementation methodologies, combined with 100% guarantees.

Why do you choose YALIN SOFTWARE ?

1

Money You will have international standards of service and products produced with less costs.

2

Focus Provides in-depth solutions focused on solving the problems of the production sector and you will set up well-founded companies.

3

SpeedÖzverili, alanında uzmanlaşmış danışmanlar ve çevik metodolojileri ile derinlemesine çözümleri hızlıca devreye alırsınız.

IBS Bütünleşik İş Sistemi

IBS işletmelerin tüm iş süreçlerini yönetebilmesi amacıyla üretilen (ERP - Enterprise Resource Planning, MRP2 - Manufacturing Resource Planning kapsamlarını içeren) Kurumsal Bütünleşik...

IPS Akıllı Planlama ve Çizelgeleme

  Üretim işletmeleri, rekabetçi güçlerini koruyabilmek için, verimliliklerini arttırmak ve çok adette ufak partili siparişin hızlı teslimatını gerçekleştirmek durumundadır. Bu ise...

DAS Veri Otomasyonu Sistemi

  Üretimdeki makina veya insandan veri toplamayı sağlayan otomasyon sistemidir. Makinelerin uzaktan izlenmesi ve yönetilmesini sağlayan alt yapıları mevcuttur.
Marka ve modelden bağımsız...