İş Zekası

GÖRSEL RAPORLAMA ANALİZ ARACI​

Görsel Raporlama aracımız olan G BI ile verilerinizi ve işletmenizi yeniden keşfedin.

Görsel Raporlama aracımız olan G BI ile verilerinizi ve işletmenizi yeniden keşfedin. Karmaşık ve anlamlandıramadığınız verilerinizi G BI iş zekası veri görselleştirme aracı ile anlamlı ve kolay anlaşılabilir hale getirin.

G BI iş zekası veri tabanlarından bağımsız çalışır. G BI bağımsız veri tabanları arası sorgular yapmanızı ve çeşitli konumlarda depolanan verilere ilişkin gelişmiş görselleştirmeler yapmanızı sağlar.

G BI iş zekası ile geliştirmiş olduğumuz yapı, esnek bir mimariye sahiptir. interaktif görsellerinizi rahatça oluşturabilir, karmaşık ve dağınık yapıdaki verilerinizi tek bir ekran içinde görüntüleyebilirsiniz.

Özgür Veri Analizi

Gerçek zamanlı verilerle ihtiyaçlarınıza uygun özgür ve interaktif dashboardlar oluşturabilirsiniz. Dinamik yapıda oluşturduğunuz görsel raporlarınızı istediğiniz zaman paylaşabilir ve sunum yapabilirsiniz. istediğiniz veritabanından alacağınız verilerinizi aynı grafik içinde özgürce kısıtlanmadan analiz edebilirsiniz.

Web teknoloji yapısı ile nerede olursanız olun işletmenizi anlık izlemeye ve hızlı karar sürecine erişme zevkine sahip olun.

Bilgi için:

info@yalin.com.tr