Küçükerler ve Believe Home Tekstil’de Artık Yalın’lı Oldu

Küçükerler ve Believe Home Tekstil’de Artık Yalın’lı Oldu

Yalın ve Akıllı yazılım çözümleri sunmayı ilkesi haline getiren Yalın Software; müşteri yelpazesini 30 yıldır, kalite prensiplerinden ödün vermeden üretim yapan Küçükerler  Tekstil ve Believe Home Tekstil(Etg tekstil) ile büyütmeye devam ediyor.

YalınIBS-Believe Home Tekstil Yalın'ı Tercih EttiBelieve Home Tekstil 1999 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Döşemelik kumaş, ev tekstili(yatak örtüsü, masa örtüsü, masa runner, yastık kılıfı vb.) alanlarında üretim yapan Believe Home Tekstil özgün tasarımları ve kalitesi ile müşterilerine hizmet vermektedir. 10’dan fazla ülkeye(Rusya, Suudi Arabistan, Mısır, Ukrayna, Bulgaristan, Suriye, Hindistan, İtalya, Fransa vb.) ihraç etmektedir. Müşterileri taleplerine daha hızlı cevap verebilmek için Yalın IBS-Integrated Business System  ‘i tercih etmiştir.

YalınIBS-Küçükeller Yalın'ı Tercih Etti

Küçükerler Türkiye’den dünyaya açılan döşemelik kumaş sektörünün önde gelen kurumlarındandır. Şönil, fantezi, polyester, viskon, pamuk ve ipek karışımlı ipliklerde çeşitli kalitelerde döşemelik kumaşlar üretmektedir. Boyama bölümünde, düz boya, bobin boya ve apre çalışmaları son teknoloji ve büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Bugün üretiminin %90’ını ihraç ederken, her geçen gün dünyanın farklı bölgelerinden, yeni müşterilerle kalitesini paylaşan Küçükerler, bu yoğun süreçte İplik boya ve dokuma işletmesini Yalın IBS-Integrated Business System  ‘i tercih ederek üretim kalitesini daha da artırmayı planlıyor.