• GERÇEK ÜRETİCİLERE GERÇEK ÇÖZÜMLER
  GERÇEK ÜRETİCİLERE GERÇEK ÇÖZÜMLER ekonominin temeli olduğunuzu biliyoruz, siz güçlenin hayatımız daha iyi olsun.
 • ÜRETİMİ BİLİYORUZ
  ÜRETİMİ BİLİYORUZ üretimin başından sonuna sizinleyiz. dün olduğu gibi bugünde.
 • KARLILIĞIN SİZİN İÇİN ÖNEMİNİ BİLİYORUZ
  KARLILIĞIN SİZİN İÇİN ÖNEMİNİ BİLİYORUZ karlı büyümeniz için akıllı yazılımlar üretiyoruz. gücünüzün keyfini çıkaralım diye.
 • ÜRETİMİN GÜCÜNÜ BİLİYORUZ
  ÜRETİMİN GÜCÜNÜ BİLİYORUZ siz üretenler için derinlemesine çözümler üretiyoruz. üreticinin önü açılsın diye.

''Akıllı Yazılımlara Öncülük Ettik'' 

Dünya Gazetesi Ar-ge ve İnovasyon Ek'i Röportajı 29 Aralık 2014

 

Yalın Software'in Ar-Ge projeleri ile 'Akıllı Yazılımlar' teknolojik gelişiminin öncülüğünü üstlendiğini ileri süren firma ortağı Ertan Yılmaz,''Geneu-Kendi Yazılımını Kendin Yap'' projesi ile de yazılım sektöründe öne çıktıklarını bildirdi. 

Yalın software'in 2001 yılında kurulduğunu söyleyen Yılmaz,akıllı ve yenilikçi ERP,MRP2,ileri planlama,çizelgeleme ve sahadan veri toplama yazılımları ürettiklerini söyledi.

Yılmaz ,''Yaptığımız kurumsal yazılımlar sayesinde önemli bir tecrübe edindik.Ar-Ge projelerimiz ile 'akıllı yazılımlar' teknolojik gelişiminin öncülüğünü yaptık '' dedi.

Akıllı

 

Ertan Yılmaz 2014 'te iki yeni Ar-Ge projesi daha yaparak ,2008 'den bu yana imza attıkları Ar-Ge sayısını 13'e çıkardıkları bilgisini verdi.Yılmaz ürün portföylerini yenilikçi yazılımlar seviyesine getirdiklerini,yenilikçi ürünlerin cirodaki payını da yüzde 50 'ye yükselttiklerini vurguladı.Yılmaz,''2008 ile 2014 yılları arasında TÜBİTAK ve TEYDEB destekli dört proje,kendi öz kaynaklarımızla da dokuz Ar-Ge projesi gerçekleştirdik '' diye konuştu.

Ar-Ge faaliyetlerine cironun yaklaşık yüzde 60'ını ayırdıklarını söyleyen Yılmaz, 2015 yılında da bu oranlarda yatırım yapmaya devam edeceklerini aktardı.. 

Yılmaz, 2014 'te Ar-Ge projeleri ile yeni iki alana ürün kazandırdıklarını belirterek,bunların ürün planlama konusunda optimizasyon yazılımları IPS ve IQPS ile 'Kendi Yazılımını Kendin Yap' sloganına sahip Geneu olduğunu vurguladı.2008 'de başlayan 2015 'te de bazı süreçleri devam edecek olan IPS ve IQPS 'nin yapay zeka algoritmalarını kullanarak kaynak verimliliği sağladığına dikkat çeken Yılmaz,uygulamanın ilave yatırım yapmadan kapasite artışı imkanı verdiğini bildirdi.

 

Yılmaz 'Üretici işletme için bu kaynaklar insan ve makine iken ,lojistik sektörü için araç ve insan ,eğitim sektörü için öğretmen,derslik ,sağlık sektörü için ameliyathane ,doktor ve hemşire olabiliyor.Burada amaç kısıtlı kaynakları en iyi nasıl kullanırız? İşte bu yetenekler ile işletmelerimizin planlama kaynaklı maliyet sorunlarını çözebiliyoruz.'' açıklamasını yaptı.Yılmaz ,2014 başlarında tamamladıkları Geneu ile de kullanıcıların kendi yazılımlarını yapmalarını sağlayarak kolay ve geliştirilebilir bir yazılım kullanımı imkanı oluşturduklarını vurguladı.

2015 'te ise kullanıcıların oluşturdukları yazılımları başkaları ile paylaşabilmelerini sağlayacak bir platform için proje planladıklarını sözlerine ekledi.

 

İlgili Makaleler : 

PROGRAMCI OLMADAN YAZILIM GELİŞTİRME ARACIEND USER SOFTWARE DEVELOPMENT - GENEU

GENEU – EMKO Başarı Öyküsü

Son Kullanıcı Tabanlı Yazılım Geliştirme Aracı

GELECEKTE İŞ YAZILIMLARI ÖLECEK Mİ? YAZILIMCILIK MESLEĞİ OLMAYACAK MI?

 

 

Yalın Akademi

Yalın Yazılım, Uludağ üniversitesi ile gerçekleştirdiği iş birliği çerçevesinde, endüstrilerin ihtiyaç duyduğu nitelikli personel açığını karşılayabilmek için ürünlerinin eğitimlerini Uludağ Üniversitesi öğrencilerinin ders olarak almalarını sağlamıştır. Ayrıca uzaktan eğitim sistemimiz ile ürünlerimizin eğitimlerine müşterilerimiz katılabilmektedir. 

facebook.com/groups/yalinakademi/

Başarılı Uygulamalar

Doğru analiz edilmemiş ve esnek olmayan uygulamaların üretim işletmelerine verdikleri zarar basit planlama hatalarından kaynaklanmayacak kadar büyük olmaktadır.
Yalın, parametrik ve esnek yazılımları başarılı uygulama metodolojileri ile birleştirerek %100 uygulama garantisi sağlar.

www.yalin.com.tr/tr/kurumsal/referanslarimiz.html

Neden YALIN'ı Seçmeli?

1

ParaToplam sahip olma maliyeti daha düşük, uluslararası standartlarda üretilen hizmet ve ürünlere daha az maliyet ile sahip olursunuz

2

Odak Üretim sektörünün sorunlarının çözümüne odaklanmış derinlemesine çözümler ile sağlam temelli alt yapılar kurarsınız.

3

HızÖzverili, alanında uzmanlaşmış danışmanlar ve çevik metodolojileri ile derinlemesine çözümleri hızlıca devreye alırsınız.

IBS Bütünleşik İş Sistemi

IBS işletmelerin tüm iş süreçlerini yönetebilmesi amacıyla üretilen (ERP - Enterprise Resource Planning, MRP2 - Manufacturing Resource Planning kapsamlarını içeren) Kurumsal Bütünleşik...

IPS Akıllı Planlama ve Çizelgeleme

  Üretim işletmeleri, rekabetçi güçlerini koruyabilmek için, verimliliklerini arttırmak ve çok adette ufak partili siparişin hızlı teslimatını gerçekleştirmek durumundadır. Bu ise...

DAS Veri Otomasyonu Sistemi

  Üretimdeki makina veya insandan veri toplamayı sağlayan otomasyon sistemidir. Makinelerin uzaktan izlenmesi ve yönetilmesini sağlayan alt yapıları mevcuttur.
Marka ve modelden bağımsız...