• GERÇEK ÜRETİCİLERE GERÇEK ÇÖZÜMLER
  GERÇEK ÜRETİCİLERE GERÇEK ÇÖZÜMLER ekonominin temeli olduğunuzu biliyoruz, siz güçlenin hayatımız daha iyi olsun.
 • ÜRETİMİ BİLİYORUZ
  ÜRETİMİ BİLİYORUZ üretimin başından sonuna sizinleyiz. dün olduğu gibi bugünde.
 • KARLILIĞIN SİZİN İÇİN ÖNEMİNİ BİLİYORUZ
  KARLILIĞIN SİZİN İÇİN ÖNEMİNİ BİLİYORUZ karlı büyümeniz için akıllı yazılımlar üretiyoruz. gücünüzün keyfini çıkaralım diye.
 • ÜRETİMİN GÜCÜNÜ BİLİYORUZ
  ÜRETİMİN GÜCÜNÜ BİLİYORUZ siz üretenler için derinlemesine çözümler üretiyoruz. üreticinin önü açılsın diye.

   Paylaşım Toplantısına Beklenen Büyük İlgi!

  ef3f2860-04bd-42d3-9db7-d844c733ef3e

  Geleceği Birlikte Yazıyoruz!

4 Nisan Çarşamba günü Bursa Hilton Hotel de 5.Paylaşım Toplantımızı gerçekleştirdik.
İlk Oturumda ;Yalın Software 'dan Ertan Yılmaz Açılış ve Vizyon Konuşmasını,Sema Bahar IBS-ERP Yazılımı Son Versiyonunda yer alan Yenilikleri,Kırayteks IT Yöneticisi Uğur Salmaşur ve Ziyaoğlu Tekstil ERP Danışmanı Tahir Danacı Başarı Hikayelerini paylaştılar.
İkinci Oturumda ise ; Yalın Software den Gökçen Gökdemir ve Fatmanur Arslan Canlı Demo eşliğinde VPS Planlama Yazılımını ,Güleryüz Otobüs Satış Sonrası Müdürü Selçuk Saray ERP Başarı Hikayesini son olarak daYalın Software den Yasemin Ezgi Besen, Geneu Yazılımı olan Web-Mobil Raporlama Aracını birbirinden farklı örnekler ile dinleyicilerimizle buluşturdular.
Seminerimize gelen Tüm Dostlarımıza, İş Ortaklarımıza ve Yol Arkadaşımız olan Değerli Müşterilerimize bizi yanlız bırakmadıkları  için teşekkür ederiz ..
Bir Sonraki Ekim Ayı Seminerinde görüşmek dileğiyle..

0d802627-7bbd-41a3-b1ca-7dc194c3f83879782eca-d724-4211-80f0-a92a74d4bbd2cbaf4a74-533c-44d1-b4c0-d071739a0663f4bade78-defa-421c-adbd-b17df69eede1f4d46dc6-02b5-48b6-b062-9895af2e0894

 

 

 

 

Yalın Akademi

Yalın Yazılım, Uludağ üniversitesi ile gerçekleştirdiği iş birliği çerçevesinde, endüstrilerin ihtiyaç duyduğu nitelikli personel açığını karşılayabilmek için ürünlerinin eğitimlerini Uludağ Üniversitesi öğrencilerinin ders olarak almalarını sağlamıştır. Ayrıca uzaktan eğitim sistemimiz ile ürünlerimizin eğitimlerine müşterilerimiz katılabilmektedir. 

facebook.com/groups/yalinakademi/

Başarılı Uygulamalar

Doğru analiz edilmemiş ve esnek olmayan uygulamaların üretim işletmelerine verdikleri zarar basit planlama hatalarından kaynaklanmayacak kadar büyük olmaktadır.
Yalın, parametrik ve esnek yazılımları başarılı uygulama metodolojileri ile birleştirerek %100 uygulama garantisi sağlar.

www.yalin.com.tr/tr/kurumsal/referanslarimiz.html

Neden YALIN'ı Seçmeli?

1

ParaToplam sahip olma maliyeti daha düşük, uluslararası standartlarda üretilen hizmet ve ürünlere daha az maliyet ile sahip olursunuz

2

Odak Üretim sektörünün sorunlarının çözümüne odaklanmış derinlemesine çözümler ile sağlam temelli alt yapılar kurarsınız.

3

HızÖzverili, alanında uzmanlaşmış danışmanlar ve çevik metodolojileri ile derinlemesine çözümleri hızlıca devreye alırsınız.

IBS Bütünleşik İş Sistemi

IBS işletmelerin tüm iş süreçlerini yönetebilmesi amacıyla üretilen (ERP - Enterprise Resource Planning, MRP2 - Manufacturing Resource Planning kapsamlarını içeren) Kurumsal Bütünleşik...

IPS Akıllı Planlama ve Çizelgeleme

  Üretim işletmeleri, rekabetçi güçlerini koruyabilmek için, verimliliklerini arttırmak ve çok adette ufak partili siparişin hızlı teslimatını gerçekleştirmek durumundadır. Bu ise...

DAS Veri Otomasyonu Sistemi

  Üretimdeki makina veya insandan veri toplamayı sağlayan otomasyon sistemidir. Makinelerin uzaktan izlenmesi ve yönetilmesini sağlayan alt yapıları mevcuttur.
Marka ve modelden bağımsız...