2001 yılında kurulan YALIN Software, deneyimli kadrosu ve bilişim alanında teknolojik birikimi ile, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimser, üretim sektörleri başta olmak üzere, kurumlara, akıllı ve yenilikçi yazılım çözümleri sunar.

Ücretsiz Teknoloji Testi

products-banner

IBS Focus

IBS işletmelerin tüm iş süreçlerini yönetebilmesi amacıyla üretilen (ERP - Enterprise Resource Planning, MRP2 - Manufacturing Resource Planning kapsamlarını içeren) Kurumsal Bütünleşik İş Sistemi çözümüdür.
Sektör bağımsız, bütünleşik ve modüler olarak tasarlanmıştır. İşletmelerin tüm birimlerini yönetilebilir yetenekler ile donatarak dinamik ve hızlı bir kurum oluşturulmasına yardımcı olur.

DAS Focus

Bir fabrikada tek bir makinadan başlayıp bir üretim hattına ya da tüm fabrikaya kadar değişik ölçeklerde kullanılabilme ve genişleyebilme esnekliğine sahiptir. Marka ve modelden bağımsız olarak sahadaki tüm makina ve ekipmanlar dan veri toplayabilmektedir. Kolay kurulur, mevcut sistemlerle (ERP/MRP) entegre olur ve kullanıcılar tarafından hızlı bir şekilde öğrenilir.

IPS Focus