Yalın Akademi

Home / Yalın Akademi

Yalın Akademi

Yalın Akademi; Yalın ürünleri kullanan firmalarda ve iş ortaklarında görev yapabilecek piyasada yetişmiş, eğitimli eleman açığını giderecek istihdam projeleri yürütmektedir. Bu istihdam projeleri ile pek çok kişiye eğitim verilmekte ve istihdam sağlanmaktadır.

Bunun yanı sıra;

Yalın, uzun yıllardır üniversitelerle faaliyetler yürütmekte ve iş ortaklarına yönelik eğitimler düzenlemektedir

2010 yılından beri Uludağ Üniversitesi Meslek Yüksek Okulları genelinde Sanayici-Üniversite işbirliği altında düzenlenen protokolle eğitim birimimiz üzerinden yürütülen bu çalışmalar sayesinde de yüzlerce öğrencimizi mezun ettik.Geliştirdiğimiz yazılımlarımızı öğrencilerimizin dersliklerde öğrenmelerini sağladık.

İş dünyasının hangi akıllı sistemleri kullandığını ve onların bu yazılımları bilerek mezun olmalarına katkıda bulunduk.

Bu doğrultuda da yoluna yepyeni adımlarla devam etmekte olan Yalın, en büyük yatırım olarak gördüğümüz, bilişim sektörüne nitelikli insan kaynağı kazandırmak temel hedefiyle planlanan eğitim faaliyetlerini Yalın Akademi çatısı altında toplamaktadır.

Hedefimiz sektörü ve sektörün ihtiyacı olan yazılımları kullanmayı bilen öğrenci mezun etmek ve sanayiye istihdam sağlamak.Bu görevide başarıyla yıllardır yerine getirmiş bulunuyor ve Yalın olarak bunun gururunu yaşıyoruz.

Yalın Akademi; Yalın Çözümleri konusunda uzmanlar yetiştirmeyi, Yalın çözümleri kullanan firma çalışanlarının yetkinliğini artırmayı ve kazandıkları bu yetkinlikleri iş süreçlerine yansıtmalarında yardımcı bir rol oynamayı hedeflemektedir. Bu amaçla; kendini bu konularda geliştirmek isteyen tüm Yalın ürünleri Kullanıcısı, Yalın İş Ortakları’na ve ERP Uzmanı adaylarına yönelik hazırlanan, deneyimli ve uzman kadrolar tarafından verilecek eğitimlerle katılımcılara, Yalın Çözümleri ve kişisel gelişim konularında detaylı eğitim alma şansı sunulmaktadır.